SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’ye yeşil ışık

İsmi Fenerbahçe’yle anılan Santos’un beyni Lucas Lima, “Türkiye’den çok olumlu mesajlar alıyorum. İstanbul’da yaşamak ve Alex de Souza gibi fenomen olmak isterim” ifadesini kullandı.

Güncellenme: 07:59, 09/01/2016
Fenerbahçe’ye yeşil ışık

Transferde sıcak saatler yaşayan Fenerbahçe'ye Brezilya'dan müjdeli haber geldi. Santos'un yaratıcı orta saha oyuncusu Lucas Lima, Fenerbahçe hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 25 yaşındaki Sambacı, “Fenerbahçe taraftarlarından çok mesaj alıyorum ve bu beni mutlu ediyor. İlgileri için onlara çok teşekkür ederim. İstanbul hakkında çok güzel şeyler duyuyorum. İstanbul'da yaşamak heyecan verici olabilir. Bir gün İstanbul'da yaşamayı isterim” şeklinde konuştu.

KIRAN KIRANA PAZARLIK

ALEX de Souza'nın Türkiye'de bir kahraman olduğunu bildiğini dile getiren Lima, “O bir fenomen. Yardım maçında birlikte forma giydik. Onunla oynamak büyük bir zevkti. Fenerbahçe'de yaptıklarına saygı duyuyorum. Bir gün bende onun gibi fenomen olmak istiyorum. Tanıdığım tek Türk futbolcu Arda Turan. Bu sene de Barcelona'da daha çok takip edeceğim” dedi. Bu arada Lima için kulübü Santos ile Fenerbahçe arasında kıran kırana bir bonservis pazarlığı yaşandığı öğrenildi.