SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş kalecisine kavuşuyor

Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Ospina ve Mandanda’dan gelen kötü haberlerin ardından Brezilyalı Cassio için gaza bastı. Tecrübeli eldivenle prensip anlaşmasına varıldı.

Güncellenme: 08:08, 09/01/2016
Beşiktaş kalecisine kavuşuyor

Beşiktaş’ta kaleci transferi için görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. Ospina için Arsenal'in inadı kırılmazken, Mandanda konusunda da Marsilya anlaşmaya yanaşmıyor. Ligin başlamasına kısa bir süre kala risk almak istemeyen siyah-beyazlılar da zaman kaybetmeden hemen rotayı Corinthians'ın Brezilyalı kalecisi Cassio'ya çevirdi. Başarılı file bekçisiyle yapılan görüşmeler sonucunda prensip anlaşmasına varıldığı kaydedildi.

CORINTHIANS TEPKİLİ

Bu oyuncunun bonservisinin yüzde 40'ını elinde bulunduran menajerle masaya oturulduğu ve büyük ölçüde anlaşma sağlandığı da kaydedildi. Corinthians ise Cassio'yu elinden tutmak için tüm kozlarını oynuyor. Ancak Avrupa'da kendisini kanıtlamak isteyen 28 yaşındaki file bekçisi de Beşiktaş'ın önerisine çok sıcak bakıyor. Transfer görüşmelerinin önümüzdeki 3 gün içerisinde resmiyete dökülmesine kesin gözüyle bakılıyor.