SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2’nci Lig Kırmızı Grup’ta ilk yarıyı en yakın rakibinin 6 puan önünde lider tamamlayan Manisaspor’un kalecisi Bayram Olgun, hedefinin A Milli Takım’da forma giymek olduğunu açıkladı.

Kalesinde gördüğü 12 golle siyah beyazlıların grubun en az gol yiyen takımı olmasını sağlayan Bayram, Antalya kampında, “Takım olarak başarımızın en büyük nedeni arkadaşlık. Sıkıntılı dönemleri birlik olarak aştık. Teknik heyet biz bir arada tuttu. İkinci yarıda da bu başarıyı sürdüreceğiz. Özellikle iç saha maçları şampiyonluk yolunda belirleyici olacak” dedi.

Bayram, her maça takıma daha fazla katkı sağlama düşüncesiyle çıktığını ifade ederek, “Bu başarı takım savunmamız ve defansımızın sergilediği performansla birlikte gelen başarıdır. Her insanın bir hedefi olması gerektiğine inanıyorum. Bana göre bir insanın hedefi yoksa bunda bir sıkıntı vardır. Öncelikle Manisaspor’da şampiyonluk yaşamak ve ardından Manisaspor formasıyla Süper Lig’de görev almak istiyorum. Geçmiş yıllarda genç milli takımlarda görev aldım. Gelecekte A Milli Takım seviyesinde de kadroda bulunmayı hedefliyorum” diye konuştu.