SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalya’da ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Eskişehirspor, İran’ın Süper Lig takımlarından Gostaresh Folad Tabriz ile oynadığı hazırlık maçını 2-0 kaybetti.

İkinci yarı hazırlıklarını Manavgat İlçesi’nde sürdüren Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor, İran’ın Süper Lig takımlarından Gostaresh Folad Tabriz ile hazırlık maçı yaptı. Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi’nden oynanan maçı Şevket Şimşek, Meriç Küçükyılmaz ve Hüseyin Şimşek hakem üçlüsü yönetti.

Teknik Direktör Samet Aybaba yönetimindeki Eskişehirspor, Roud Boffın, Kamil Çörekçi, Faith Obilor, Birol Parlak, Aytaç Öden, Dorukhan Tokgöz, Goran Causıc, Emre Güral, Buğra Temel, Engin Bekdemir ve Sebastian Pinto 11’i ile sahaya çıktı.

İran ekibinin 2-0 kazandığı maçın gollerini 27. dakikada Muhammed Emin Derviş, 45. dakikada Muhammed İbrahimi kaydetti. Eskişehirspor, PTT 1. Lig’de mücadele eden Altonordu ile oynadığı ilk hazırlık maçını ise 2- 0 kazanmıştı. Siyah kırmızılı ekip, ikinci yarı hazırlıklarını 10 Ocak’a kadar Antalya’da sürdürecek.