SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldırım ve Terraneo işbaşında

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Giuliano Terraneo ile birlikte geçtiğimiz hafta sonu gizlice Brezilya’ya gittiği ortaya çıktı.

Güncellenme: 16:45, 07/01/2016
Yıldırım ve Terraneo işbaşında

Ara transfer döneminde sessiz ve derinden ilerleyen Fenerbahçe'nin gündeme bomba gibi düşecek operasyonu ile ilgili Bugün gazetesinden ilginç bir iddia geldi.

Alınan bilgilere göre Başkan Aziz Yıldırım ve sportif direktör Giuliano Terraneo ile birlikte geçtiğimiz hafta sonu Brezilya'ya gitti. Bu seyahat, kulüp içinde bile birçok kişiden gizlenirken, Yıldırım ve Terraneo transfer listesinde yer alan isimlerle görüştü.

Bugün’de yer alan habere göre, İkilinin ilk olarak Vitor Pereira'nın çok istediği Santos'un 10 numarası Lucas Lima için girişimlerde bulunduğu öğrenildi.

SESSiZ SEDASIZ DÖNDÜLER

Ardından da Lima'ya alternatif olarak düşünülen Corinthians'lı Renato Augusto'nun menajeriyle bir araya gelen Aziz Yıldırım ve Terraneo'nun forvet transferi için de çalışmalar yaptığı ifade edildi.

Scout ekibinin belirlediği Atletico Mineiro'lu Andre Souza ve Botafogo'lu Henrique için temaslarda bulunan ikili ardından yine sessiz sedasız İstanbul'a döndü. Başkan Yıldırım, Pereira ile yapacağı görüşmenin ardından transferde resim daha da netleşecek.

Yayınlanma Tarihi:08:39,