SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünyaca ünlü İngiliz boksör Danny Williams, çekimleri devam eden ‘Deliormanlı' sinema filminde Sarp Levendoğlu ile oynayacağı rol öncesi çok heyecanlı olduğunu ifade etti. Tarihi Haydarpaşa Garı’nda kamera karşısına geçen Danny Williams, ”Boks maçına çıkarken bu kadar heyecanlanmıyordum, film için şuan çok gerginim. Bu kadar heyecanlanacağımı beklemiyordum” dedi.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF'ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan ‘Deliormanlı’ filminin çekimleri devam ediyor. Mike Tyson'u nakavt eden şampiyon boksör Danny Williams ve Sarp Levendoğlu'nun final maçı sahnesi çekimleri öncesinde Tarihi Haydarpaşa Garı’nda basın toplantısı düzenlendi. Boks maçına çıkarken bu kadar heyecanlanmadığını belirten Danny Williams, ”Senaryoyu çok beğendim. Çok heyecanlıyım. Boks maçına çıkarken bu kadar heyecanlanmıyordum, film için şuan çok gerginim. Bu kadar heyecanlanacağımı beklemiyordum. Böyle bir ring kurulduğunu gördükten sonra çok heyecanlandım. Bu kadar büyük bir şey beklemiyordum'' şeklinde konuştu.

Her şeyin çok iyi gittiğini belirten Sarp Levendoğlu da, ”Artık sonlarına geldik. Maç çekimlerine geçtik. Her şey iyi gitti şuana kadar. Sağolsun Danny bizi kırmadı geldi. Biz biraz prova yaptık. Kısmetse ilk çekime başlayacağız” ifadelerini kullandı.

Film yönetmeni Murat Şeker de filmin sürprizlerle dolu olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:

”Filmin içinde büyük sürprizler var. Akıl oyunları var. Sadece biz bir boks filmi yapalım ve sırtımızı bu güç gösterisine dayayalım diye senaryo yazmadık. İddialı bir senaryo, iddialı bir proje oluyor. Benim onuncu yönetmenlik yaptığım yedinci yapımcılık yaptığım filmim. Madalyonun öbür yüzünü çevirdik aslında bu filmde. Drama, aksiyon, kan, ter, gözyaşı biraz sert bir film.”

1 Nisan 2016 da vizyona girmesi planlanan ‘Deliormanlı’nın çekimleri Ocak ayı ortasında son bulacak.