SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Selçuk Şahin koptu geliyor

FC Will 1900, Türkiye'ye geri döneceği söylenen Selçuk Şahin ile yollarını ayırma kararı aldı. Tecrübeli futbolcunun ismi Gençlerbirliği ile anılıyor.

Güncellenme: 12:35, 07/01/2016
Selçuk Şahin koptu geliyor

Sezon başında Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona erdikten sonra FC Will 1900 takımına transfer olan Selçuk Şahin’in İsviçre macerası kısa sürdü. Yeni takımının formasını tek devre giyebilen tecrübeli futbolcu ile yolların ayrılmasına karar verildi.

Resmi sitesinden açıklama yayınlayan FC Will 1900 “Selçuk Şahin’in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir” denildi. İsmi Gençlerbirliği ile anılan başarılı futbolcunun Türkiye’ye geri dönmek için önünde hiçbir engel kalmadı. FC Will 1900 takımında 12 maçta forma giyen orta saha oyuncu 1 gol atma başarısı göstermişti.

Orta sahada savunmaya dönük bir oyuncu arayışındaki Gençlerbirliği’nin önümüzdeki günlerde Selçuk Şahin’e bir sözleşme önermesi bekleniyor. Hafta arasında yaşanan teknik direktör krizi sonrası İbrahim Üzülmez ile anlaşan Ankara ekibinin, transferi en kısa zamanda bitireceği belirtiliyor.

Başkan İlhan Cavcav, İbrahim Üzülmez ile yapacağı görüşmenin ardından milli futbolcudan randevu alarak transferi sonlandırmaya çalışacak.

Yayınlanma Tarihi:12:30,