SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Mustafa Denizli’nin ‘gidecekler’ listesi

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ligin ikinci yarısında kadroda değişikliğe gidiyor. Tecrübeli teknik adam, yönetime takımda düşünmediği isimlerin listesini verdi.

Güncellenme: 13:31, 07/01/2016
İşte Mustafa Denizli’nin ‘gidecekler’ listesi

Galatasaray’da Koray Günter, Tarık Çamdal, Jem Paul Karacan, Emre Çolak, Sinan Gümüş ve Hamit Altıntop için görüşmeler yapılacak. Oyuncuların takımdan ayrılıp ayrılmayacakları yapılacak görüşmelerin sonunda netlik kazanacak.

Çaykur Rizespor ve Antalyaspor Emre Çolak’ı kiralamak için Galatasaray’a teklifte bulundu. Mustafa Denizli, Emre Çolak ile ilgili gelen tekliflerin değerlendirilmesini istiyor.

Koray Günter ve Tarık Çamdal’a da Spor Toto Süper Lig ekiplerinden ilgi var.

Ntvspor’un haberine göre; Hamit Altıntop’un ise Katar’dan taliplerinin olduğu ve sezon bitiminde sözleşmesi sona erecek olan deneyimli futbolcu için Galatasaray yönetiminin 1 milyon euro’luk bir ücret belirlediği gelen haberler arasında.

Sarı kırmızılı ekipte Jem Paul Karacan’ın performansı ise Teknik Direktör Mustafa Denizli tarafından yeterli bulunmadı. Sinan Gümüş’ün ise Kayserispor tarafından kiralanmasının gündemde olduğu iddia edildi.

Sinan Gümüş’ün ise Kayserispor’a kiralanması gündemde…

Yayınlanma Tarihi:13:30,