SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre’den Fatih Terim’e mesaj

BJK TV'ye özel açıklamalarda bulunan Gökhan Töre, gol sevincinin ayrıntısını anlatırken, İzlanda maçında gördüğü kırmızı karta da değindi.

Güncellenme: 23:08, 07/01/2016
Gökhan Töre’den Fatih Terim’e mesaj

Beşiktaş’ın yıldızı Gökhan Töre, Antalya kampında kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Milli futbolcu, taraftarın derbi hasretine son verdikleri için çok mutlu olduğunu belirtirken, İzlanda maçında gördüğü kırmızı kart hakkında da konuştu ve Fatih Terim’e mesaj gönderdi.

Gökhan Töre’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle;

“Kendime çok güveniyorum. Sahada her an her şeyi yapabilecek bir oyuncuyum. Uzun süredir derbi kazanamıyorduk. Galatasaray maçında o yüzden ayrıca hırslıydık ve derbilerde 2’de 2 yaptık. Çok mutluyum. Galatasaray maçında yaptığı sevinç arkadaşlarımla yaptığımız bir şakaydı. O anda aklıma geldi. Video oyunlarında gol sevincini görmek isterim tabi ki. Her futbolcunun bir gol sevinci vardır. Benimkisi de bu olur inşallah. Ben pek fazla oyun oynamıyorum.

Mario Gomez çok büyük topçu! Takım için savaşan birisi; bildiğin gol makinesi…

Zor bir gruptan çıktık. İlk baktığınızda imkansızdı, o durumdan buralara geldik. İzlanda maçında ne yaptığımı kendim bile bilmiyordum! Pişmanım tabi ki… Fransa’da ben de olmak isterim.”

Yayınlanma Tarihi:19:35,