SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fevzi’den Tolga’ya tavsiye

Besiktaş'ın eski kalecilerinden Fevzi Tuncay siyah beyazlı ekipteki performansı tartışılan Tolga Zengin'e sahip çıkılması gerektiğini söylerken; "Psikolojik olarak ayakta durmak lazım" tavsiyesinde bulundu.

Güncellenme: 17:57, 07/01/2016
Fevzi’den Tolga’ya tavsiye

Yerli kaleciler için “güvenin” çok önemli olduğunu vurgulayan Beşiktaş’ın eski filebekçisi Fevzi Tuncay, “Tolga iyi bir kaleci” dedi.

Transfer edilmesi planlanan yeni kalecinin, Tolga’nın performansını artıracağını da söyleyen Fevzi, “Belki bu daha çok çalışmasına ve daha iyi performans sergilemesine neden olacak” diye konuştu.

Ntvspor’a konuşan ve Genç yaşta ele geçirdiği Beşiktaş kalesini, hatalı yenen goller, tribünlerin sert tepkisi ve psikolojik çöküntü ile beklenenden çok erken kaybeden Fevzi, benzer günler yaşayan Tolga Zengin’e mesaj yolladı. “Ben de çok eleştirildim ama ben çok gençtim” diyen Fevzi Tuncay, Tolga’nın belli bir tecrübeye sahip olduğunu ve tepkilerden etkilenecek yaşta olmadığını belirtti. Fevzi, “Psikolojik olarak ayakta durmak lazım” diyerek Tolga’ya mesaj yolladı…