SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni Yüzyıl’da yer alan habere göre, Acun Ilıcalı'nın düzenlediği ‘4 Büyükler Salon Turnuvası’ Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın moralini bozdu.

Takımın durumuna çok sinirlenen ve bu durumu kabullenemeyen Yıldırım hemen telefona sarılıp turnuvanın organizatörlüğünü yapan Acun Ilıcalı'yı arayıp, “Bu takımın hali ne! Fenerbahçe'yi rezil ediyorlar. Hemen şunları topla ve kendilerine gelmelerini söyle” dedi.

Acun, uyarıyı hemen iletti!

Acun Ilıcalı da bu konuşmanın ardından Fenerbahçe'nin eski şöhretlerinin bulunduğu soyunma odasına gelerek “Başkan çok sinirli. Oynadığınız futbolu beğenmiyor ve kendinize çeki düzen vermenizi istiyor” dedi.

Bu şok tepkiye hak veren Fenerbahçeli eski şöhretler, mesajı aldıklarını bundan sonra Fenerbahçe'ye yakışan futbol oynayacaklarını söylediler.

Turnuvada, Fenerbahçe takımında Elvir Baliç, Ceyhun Eriş, Ali Güneş, Celil, kaleci Recep, Tarık Daşgün, Burhan gibi bir dönem sarı-lacivertli formayı giyen oyuncular yer alıyor. Fenerbahçe ilk maçında G.Saray'a 6-5 yenilmiş, ikinci maçında da Beşiktaş'la 4-4 berabere kalmıştı.