SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, ücretlerinin iyileştirilmediği gerekçesiyle kazan kaldırdıktan sonra takımdan gönderilen kaleci Oğuzhan Bahadır ve stoper Erkan Sekman konusuna da açıklık getirdi.

Sezon ortasında kimsenini sözleşmesini yenileyemeyeceğini ifade eden Sepil, “Oğuzhan ve Erkan’la sezon sonu oturur konuşurdum. O zaman da gerekeni yapardım. Göztepe’den ayrılmak isteyini zorla tutman. 1.5 senedir kalemizi koruyan Oğuzhan’a 1 milyon 250 bin TL verdim. Her salı da aksatmadan primleri dağıtıldı. İki oyuncunun gösterdiği tavırlar medyaya yansıyınca, kulüple ilişiklerini kestim. Bonservis bedellerini belirleyip, oyuncuları satış listesine koyacağız” ifadelerini kullandı.

GÖZTEPE HERKESE CAZİP GELİYOR

Ara transferdeki stratejisini ve ikinci yarıda takımdan beklentilerini açıklayan Mehmet Sepil, tüm futbolcuların Göztepe’ye gelmek için can attığını söyledi. Göztepe’nin ciddi bir maddi gücü olduğunu dile getiren Başkan Sepil, “Kulübümüzün yapısı herkese cazip geliyor. Fakat transferde çok dikkatli olmayız. Parayı hak edecek, Göztepe formasını layıkıyla taşıyacak oyuncuları almalıyız” diye konuştu. Bu sezon Süper Lig’e çıkılmaması durumunda dünyanın sonunun gelmeyeceğini de belirten Mehmet Sepil, “Biz şampiyon olmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğiz. Ancak hedefimize ulaşamasak gelecek sezon şampiyon oluruz” dedi.