SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Quaresma’dan Galatasaray açıklaması!

Beşiktaşlı Ricardo Quaresma, Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında şampiyonluk şanslarını ve takımdaki durumu değerlendirdi.

Güncellenme: 17:29, 06/01/2016
Quaresma’dan Galatasaray açıklaması!

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma, düzenlediği basın toplantısında Galatasaray’ın 11 puanlık farka rağmen şampiyonluk yarışı içinde olduğunu dile getirdi. Beşiktaş’ın Türkiye’nin en büyük takımı olduğunu dile getiren Portekizli futbolcu, hem bu sezon için hem de önümüzdeki sezon şampiyonluğun en büyük adayı olduklarını dile getirdi.

İşte Q17’nin açıklamaları:

“Ligin 2. yarısında liderlikte devam etmek istiyoruz. Güç depoluyoruz. Burada olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ligin ikinci yarsını sabırsızlıkla belkliyoruz. Liderlik koltuğunda olduğumuz için çok mutluyuz. Galatasaray yarışın içinde değil diyemeyiz. Biz başladığımız gibi devam etmek istiyoruz.”

“MARIO GOMEZ İLE OYNAMAK ZEVK VERİYOR”

“Mario çok yıldız bir oyuncxu bize çok katkı yaptı. Onunla oynamaktan dolayı çok mutluyum. Onu bir süpe kahramana benzeteceksem Süper Mario derim. Takım içersinde çok fazla yetenekli oyuncu var. Onlarla oynamak bana zevk veriyor. Bazen oyunda benim konrtol edemediğim tepkiler oluyor. Bunların hiç biri kastılı değil. Takıma katkı vermek istiyorum. Takım içinde bana gösterilen güvenden çok memnunum. Bu saygı ve güven bana baskı oluşturuyor. Her gün daha fazla mücadele etmem gerektiğimnni biliyorum. Bu baskıdan memnunum. Şampiyonluk şansımız çok yüksek. Türkiye’nin en büyük takımıyız. Tüm seneler şampiyonluk için oynuyoruz. Önümüzdeki sezon da şampiyonluğun en büyük adaylarından olacağız.”