SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dünyanın en eğlenceli basketbol takımı Harlem Globetrotters 90. yılında Türkiye’ye geliyor. Müzik, aksiyon ve heyecan dolu performanslarıyla seyircilere sporla bütünleşen bir eğlence deneyimi yaşatan ve tüm dünyayı etkisi altına alan potanın sihirbazları unutulmayacak bir basketbol şovu için Türkiye’ye geliyor. Ekip 3 büyük şov için 25-27 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul ve Ankara’da izleyicisiyle buluşacak. Yarın satışa çıkacak biletlerin ise büyük ilgi görmesi beklenirken, biletlerin 12 yaş altı çocuklar için yüzde 35 indirimli olduğu açıklandı.

Dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı olan, her yaştan izleyiciyi heyecanlandıran, eğlenceli performanslarıyla büyük beğeni toplayan Harlem Globetrotters; Big Easy Lofton, Ant Atkinson, Hi- Lite Bruton TNT Maddox, Ace Jackson, Thunder Law, Bull Bullard, Sweet J Ekworomadu ve Cheese Chisholm gibi takımın yıldız oyuncularıyla, 25-26 Mart tarihlerinde İstanbul’da Volkswagen Arena’da ve 27 Mart tarihinde Ankara’da Ankara Arena’da sevenleriyle buluşacak.

1926’dan beri yüzlerce ülkede 20 binden fazla gösteri maçıyla aile boyu eğlence sunan Harlem Globetrotters’ın hayranları arasında krallar, kraliçeler ve başkanlar da bulunuyor. Heidi Klum, Britney Spears, Sharon Stone ve Jodie Foster gibi ünlülerin de fanatiği olduğu Amerikalı basketbol şov takımı, Türkiye’deki hayranlarını heyecanlandırmaya hazırlanıyor.

Spor ve eğlence dünyasını bir araya getiren şovun biletleri 7 Ocak Perşembe gününden itibaren biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabilecek.

HARLEM GLOBETROTTERS HAKKINDA

Abe Saperstein tarafından Şikago, Illinois’de 1926 yılında kurulan Harlem Globertrotters daha önce NBA’de oynamış ve dünyanın çeşitli yerlerinde gösteri maçlarına çıkan oyuncuları bir araya getiriyor.

Harlem Globertrotters’ın hareketleri bir ya da daha fazla basket topunun kontrolüne, dengeye ve paslara dayanıyor.