SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ikinci devreye yeni bir sayfa açarak gireceklerini söyledi. Galatasaray ile olan 11 puanlık fark sonrasında şampiyonluk yarışının Fenerbahçe ile birlikte geçeceği düşüncesine yorum yapan Güneş, ilk devredeki sonuca aldırmadan her maça kazanmak için çıkacaklarını söyledi.

Transfer hakkında da bilgi veren Şenol Güneş’in sözleri şu şekilde:

“Oyuncularla zaman zaman toplantılarımız olacak. İlk yarıyı değerlendireceğiz. İkinci yarıda ne yapabşliriz onları konuşacağız. Süper Lig maçlarına hazır olacağız. Kadroda Ersan, Rhodolfo, Mario ve Ramon şu an yok. Mario Gomez’in de katılımıyla kampımızı tammalayacağız. Ramon’un bi görüşmesi var. Pedro’nun bir isteği var. Almadan oyuncu bırakmak mantıklı değil. Geniş bir kadroya sahip değiliz. Kaleci ve Stoper alınması gerekiyor. Tercihimiz oydu. Öncelikle onları bekliyoruz. Tolga çok iyi çalışıyor işini iyi yapıyor. Tolga’yı dönüşü için gün vermek doğru değil. Veli oldukça iyi mesafe aldı. Bizim orta ve ileride bir sıkıntı yok. Defans ve kaleciyi size bıraktım. Biz kamptan giderken oyunculara program verdik. İyi çalışanlar var. Dünkü antrenmanda normalden daha fazla çalıştı oyuncular. Fiziksel bir kayıp olacağını düşünmüyorum.”

“İLK YARIYI UNUTTUK”

Bizi ilk yarıdaki olan sonuçları unuttuk. Yeni bir sayfa açtık. Bu yeni sayfayı yeni düşüncelerle oluşturacağız. Sıfırdan başlıyoruz. 11 puanlık fark önemli değil. Tüm rakiplerimiz önemli. Her maça kazanmak için çıkacağız. Peşin bir hümü vermek dorğu değil. Mersin İY ve Trabzon maçı bu ay içinde olacak. Şubat ayında bir yoğunluk var. Oyuncular buna hazır. Birlikteliliğimz sezon başında daha iyi. Kazanılan ve kaybedilen maçlar olabilir. Ligin sonunda ipi göğüsleyen taraf olmak istiyoruz. Mutlaka kazanmak için oynayacağız. Transferin büyük sıkıntıları var. Gelen gidenler, tartışmalar… Ben şunu istedim, bu gidecek dedim gibi haberler oyuncuyu etkileyebiliyor.”