SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonluklar yaşayarak ülkemizi gururlandıran Kenan Sofuoğlu, Bayer Leverkusen’de forma giyen milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu’na isyan etti.

Kenan Sofuoğlu, Köln’e gittiği sırada numarasını bulduğu bir diğer gururumuz Hakan Çalhanoğlu’na Whatsapp’tan mesaj yazdı. Sofoğlu’nu tanımayan Çalhanoğlu, kendisini tanımadığını söyleyerek milli motosikletçiyi kızdırdı!

Whatsapp görüntüsünü paylaşayan Kenan Sofuoğlu, görselin altına da şu notu düştü;

Hakan Çalhanoğlu, beni tanıyıp tanımaman önemli değil ama seni seven birine bu şekilde cevap vermen sana yakışmadı. Senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli ama bize ulaşan hiç kimseye asla böyle cevap verip hesap sormadık. Yakışmadı…

Daha sonra Kenan Sofuoğlu’nun Türkiye için ne kadar önemli bir isim olduğunu öğrenen Hakan Çalhanoğlu, sosyal medya hesabından milli motosikletçiden özür diledi. Kenan Sofuoğlu da olayın bu kadar büyütülmesinin doğru olmadığını yine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerine duyurdu.

Bizler milletimiz için mücadele eden vatan evlatlarıyız. İletişimsel bir sıkıntı oldu. Kenan abiyi aradım. Konuştuk bir problem yok. En yakın zamanda Almanya’da bir macımda ağırlamayı heyecanla bekliyorum⚽️❤️

Posted by Hakan Calhanoglu on 5 Ocak 2016 Salı

 

İnsan sevdiğine kırılır..Ben Hakan kardeşimi uzun zamandır örnek ahlakı ve sporculuğuyla beğenerek takip ediyorum ve…

Posted by Kenan Sofuoğlu on 5 Ocak 2016 Salı

;

12439544_10153283337579599_1529794566801645855_n

Yayınlanma Tarihi:23:10,