SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Egemen Korkmaz Süper Lig’e mi dönüyor?

Kariyerini İsviçre 2. Lig ekibi FC Will'de sürdüren Egemen Korkmaz'ın menajeri, Türkiye'den herhangi bir teklif almadıklarını söyledi.

Güncellenme: 20:43, 05/01/2016
Egemen Korkmaz Süper Lig’e mi dönüyor?

Geçtiğimiz sezonun sonunda Fenerbahçe’yle sözleşmesi sona eren ve kariyerine İsviçre’de devam eden Egemen Korkmaz’ın menajeri Erdinç Şehit, transfer iddiaları hakkında konuştu.

Fanatik gazetesinde yer alan ve Şehit’in açıklamalarına da yer verilen habere göre deneyimli savunmacı, yakın zamanda Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyor.

Bir süre önce, 33 yaşındaki oyuncuyla eski kulübü Trabzonspor’un ilgilendiği iddiaları ortaya atılmıştı.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Egemen’in menajeri Erdinç Şehit, “Egemen’e ya da bana herhangi bir teklif gelmedi. Trabzonspor’un Egemen’i kadrosuna katmak istediği doğru değil” dedi.

İsviçre 2. Lig ekibi FC Will’de kaptanlık yapan Egemen’in halinden memnun olduğunu beirten Şehit, “O, İsviçre’de çok mutlu. Şu anda oldukça da formda. Fuat Çapa’nın yerine göreve gelen teknik direktör Kevin Cooper, Egemen’den çok memnun” şeklinde konuştu.

Tecrübeli futbolcu, ülkemizde Bursaspor formasıyla kendini gösterdikten sonra 2008-2011 yılları arasında Trabzonspor’da oynamıştı. Ardından Beşiktaş ve Fenerbahçe formaları giyen Egemen, sezon başında FC Will ile anlaşmaya varmıştı.

Yayınlanma Tarihi:20:03,