SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Diego’nun alternatifi bulunmazsa…

Pereira'nın verdiği liste üzerinden transfer operasyonunu bizzat yönetecek olan başkan Aziz Yıldırım, önceliği 10 numaraya verdi. Diego'ya alternatif bulunamazsa rota santrfora dönecek Fenerbahçe yönetimi, devre arasında kadroya sadece bir takviye yapacak.

Güncellenme: 09:05, 05/01/2016
Diego’nun alternatifi bulunmazsa…

Fenerbahçe yönetimi, çok merak edilen Ocak ayı transfer dönemine ilişkin kararını verdi. Sarı-lacivertlilerin, uygun şartların oluşması halinde kadroya bir futbolcu takviyesi yapacağı öğrenildi. Yönetimin, teknik direktör Vitor Pereira’dan ilk yarının bitimiyle birlikte transfer için rapor aldığı ve bu rapora göre hareket edileceği bildirildi.

TRANSFERDE ACELE ETMEK YOK

Transferde operasyonu bizzat başkan Aziz Yıldırım yönetecek. Yıldırım, teknik direktör Pereira’nın istekleri doğrultusunda bir oyuncuyu transfer edecek. Bu transferde mali şartlarda çok titiz davranılacak. Takviye yapılacak mevkiinin ise çok yüksek ihtimalle 10 numara bölgesi olması bekleniyor. Bu transferle Diego’ya alternatif üretilmeye çalışılıyor. Eğer 10 numara bölgesi için uygun bir isim bulunamaz ise rota yedek bir santrfora dönecek. Yönetim, bu transfer döneminde acele etmeden fiyatların normal seviyeye inmesinden sonra adım atacak.

Sabah

Yayınlanma Tarihi:08:27,