SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Denizli istedi, Galatasaray devreye girdi

Mustafa Denizli'nin talebi üzerine PAOK forması giyen Mak ile temasa geçildi. Yunan kulübü, her iki kanatta da oynayabilen Slovak yıldız için 2.5 milyon Euro istiyor.

Güncellenme: 10:10, 05/01/2016
Denizli istedi, Galatasaray devreye girdi

Adı birçok oyuncuyla anılan Galatasaray, sürpriz bir isimle görüşmelere başladı. Teknik direktör Mustafa denizli'nin talebi üzerine, PAOK forması giyen Robert Mak ile temasa geçildi. Slovak oyuncu, her iki kanatta da forma giyebiliyor. Skovakya Milli Takımı'nın da değişmezlerinden biri olan Mak, 2014 yılından beri PAOK'ta ter döküyor. 24 yaşındaki oyuncuyu zamanında 400 bin Euro'ya transfer eden PAOK, sarı-kırmızılı ekipten 2.5 milyon Euro istiyor. Mak'ın kontratı, 2017'de bitecek.

Bu sezon Yunanistan Ligi'nde 15 maça çıkan Mak, 3 gol attı. Çok hızlı bir oyuncu olduğu bildirilen Mak, transfer gerçekleşirse direkt Galatasaray kampına katılacak. Ön libero, sağ bek ve golcü transferlerine banko gözüyle bakılırken, Mustafa denizli'nin bir de kanat istemesi yönetimi biraz şaşırttı. Ancak denizli'nin, Yasin Öztekin'in performansından memnun olmadığı, Sinan Gümüş'ü de hazır görmediği ortaya çıktı. Kurt hoca Podolski'yi sola çekip, sağ tarafta Mak'ı oynatmak istiyor.

Yayınlanma Tarihi:08:50,