SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Bandırmaspor Basın Sözcüsü Göksel Karlahan, kulübün Özsoylar İş Merkezi’nde bulunan merkez ofisinde düzenlediği basın toplantısında, Bandırmaspor'un kuruluşunun 50 yılının düzenlenecek etkinliklerle kutlanacağını açıkladı.

29 Ocak'ta ilçede bulunan bir otelde düzenlenecek olan yemeğe beyaz ve kırmızı grupta bulunan takımların başkan ve yöneticilerinin de davet edileceğini açıklayan Karlahan, Ferhat Göçer'in de sahne alacağı gecede kulübün kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış ve hayatta olan başkanlara düzenlenecek törenle hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi vereceklerini söyledi.

Kulüplerinin 50. kuruluş yılında Bandırmaspor'u kapısından döndükleri PTT 1. Lig’e çıkarmak istediklerini dile getiren Karlahan, “9 Ocak 2016 tarihinde sona erecek olan Antalya, Manavgat kampı oldukça verimli geçiyor. Kamp boyunca Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Eyüpspor ile bir hazırlık maçı yapacağız. Ardından da 10 Ocak'ta Türkiye Kupası'nda karşılaşacağımız Medipol Başakşehir müsabakası için İstanbul'a geçeceğiz. Hedefimiz İstanbul'dan puan ve puanlarla dönmek.” dedi.

Ara transfer döneminde Körfez Birlik Spor'dan savunma oyuncusu Necdet Kaba'yı transfer ettiklerini dile getiren Karlahan, “Teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda defansın soluna yeni bir oyuncunun kazandırılmasıyla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Bu transferin ardından ara transfer dönemini kapatmayı planlıyoruz.” ifadesini kullandı.