SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

PSG’nin 34 yaşındaki İsveçli yıldız ismi Zlatan Ibrahimovic’in menejeri Mino Raiola, İtalya basınına yaptığı açıklamada “Zlatan,Premier Lig için hazır durumda ve hala orada oynayabilir ” ifadelerini kullandı.

4 yıldır formasını giydiği PSG ile başarılı performans gösteren ve sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Ibrahimovic’in Fransız takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İtalyan ve İngiliz takımlarının transfer listesinde yer alan 34 yaşındaki yıldız ismin menejeri Mino Raiola “Ben,Zlatan’ı Premier Lig’de görmek isterim. Bence orası için hala güçlü ve yetenekli. İngiliz Ligi, Zlatan için en uygun yer” şeklinde konuştu.

Özellikle İtalyan takımı Milan’ın ısrar ile istediği yıldızın da tercihinin Premier Lig olduğu belirtilirken İngiliz devlerinden Chelsea’nin ve Manchester United’ın Ibrahimovic ile yakından ilgilendiği haberlerde yer alıyor. Bir diğer iddia ise Ibrahimovic’in, PSG ‘den eski takım arkadaşı David Beckham’in sahibi olduğu Amerika Ligi takımlarından Miami’ye gideceği yönünde.