SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Florya’da Denizli kanunları

Mustafa Denizli, 2. yarıda ‘beyaz sayfa’ açıp her şeyi yeniden yapılandırmak istiyor. Galatasaraylı oyuncularla toplantı yapan kurt hoca “Birbirinize inanın ve kenetlenin. Başarının anahtarı bu” dedi.

Güncellenme: 08:42, 04/01/2016
Florya’da Denizli kanunları

Galatasaray, ligin ikinci devresi için hazırlıkların startını, dün Florya Metin Oktay Tesisleri'nde yapılan antrenmanla verdi. Teknik direktör Mustafa Denizli, çalışma öncesi futbolcularla bir toplantı yaparak, ikinci yarıdaki hedeflerini anlatıp “Buna ayak uyduramayacağına inanan varsa şimdiden söylesin, yollarımızı ayıralım” diye bir kez daha uyardı. İkinci yarı ile birlikte takımda bir ‘beyaz sayfa' açmak istediğini vurgulayan tecrübeli çalıştırıcı, “Birbirinize inanın ve sıkı sıkıya kenetlenin. Başarının en büyük anahtarı bizim için bu” dedi.

KUŞ BİLE UÇMAYACAK

Teknik direktör Mustafa Denizli, ligin ikinci yarısında son derece sert bir tutum içerisine girecek. Geldiği günden bu yana sarı-kırmızılı oyunculara hep ılımlı ve yumuşak davranan Denizli, bunun karşılığını 11'e çıkan puan farkıyla aldı. Tecrübeli hocanın izni olmadan artık Florya'da kuş bile uçmayacak. Oyuncular tesislere misafir kabul etmeyecek. Hatta bırakın misafiri, yöneticiler bile Florya'ya kafalarına göre gelip gidemeyecek. Hatta oyuncularla, personel bile konuşmayacak. Koyulan kurallara uymayanlar ise işten çıkartılacak.

Yayınlanma Tarihi:07:34,