SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş transferde taktik değiştirdi

Beşiktaş yönetimi, Şenol Güneş’in isteğiyle Dniprolu kaleci Denys boyko ve stoper Douglas konusunda teklifini yapıp kenara çekildi. Şimdi ‘bekle ve gör’ taktiği uygulanıyor.

Güncellenme: 07:54, 04/01/2016
Beşiktaş transferde taktik değiştirdi

Ligin ilk devresini liderlik koltuğunda kapatan Beşiktaş, ara transfer döneminde eksik bölgelerine takviye yapmak için kolları sıvadı. Teknik direktör Şenol Güneş ile yapılan toplantılar sonunda, bir kaleci bir de stoper almayı planlayan yönetim, Dnipro'nun file bekçisi Denys Boyko ile Brezilyalı savunmacı Douglas'a kancayı atmıştı. Transfer döneminin açılmasıyla çalışmalar hız kazanacak. Bu nedenle kulüpte heyecanlı bir bekleyiş başladı.

BEŞİKTAŞ 6 MİLYON EURO ÖNERDİ

UEFA’nın uyguladığı Finansal Fair-Play kuralları nedeniyle 31 Ocak tarihine kadar 2 milyon Euro ceza ödemesi gereken Dnipro, 2 futbolcusu için kapıyı 10 milyon Euro'dan açmıştı. İlk teklifi 4.5 milyon Euro olan Beşiktaş ise 6 milyon Euro'dan yukarı çıkmayacağını iletti. Taraflar kıran kırana bir pazarlık içerisinde. Şenol Güneş'in de onayı doğrultusunda beklemeyi göze alan Beşiktaş, Ukrayna temsilcisinin inadının kırılmasını umut ediyor.

Yayınlanma Tarihi:07:43,