SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Muhammet olmazsa Kweuke

Trabzon doğumlu Muhammet Demir’i renklerine katmak için harekete geçen Trabzonspor sona yaklaştı. Transferde bir aksilik olması durumunda ise Rize’nin yıldızı Kweuke alınacak.

Güncellenme: 08:38, 03/01/2016
Muhammet olmazsa Kweuke

Trabzonspor’da ara transfer dönemi bir hayli hareketli geçeceğe benziyor. N'Doye'dan istenen verimin alınmaması ve Cardozo'nun da ileride yalnız kalması nedeniyle bordo-mavililerin forvete takviye yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Listenin ilk sırasındaki isim ise Gaziantepspor’un Trabzon doğumlu yıldızı Muhammet Demir yer alıyor. Bursaspor’un altyapısında oynarken de istenen 23'lük yıldız için girişimler sürüyor.

BÜYÜK İLERLEME VAR

Başkanlar aşamasında görüşmeler devam ediyor. Muharrem Usta, yıldız oyuncu için şartlarını zorluyor. Ancak Gaziantepspor’un yüksek bir ücret talep etmesi durumnda ‘b' planı da hazır. Bu sezon Çaykur Rizespor’da harikalar yaratan 28 yaşındaki Kamerunlu Leonard Kweuke'yi plasede tutan bordo-mavililer önümüzdeki günlerde bu ikiliden birisini renklerine katacak. Ancak Muhammet konusunda büyük bir ilerleme kaydedildiğini de hatırlatalım.