SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Al Douglas’ı ver Serdar’ı

Transferde önceliği savunmaya veren Bordo-Mavililer, Serdar Taşçı için Spartak Moskova’nın kapısını çalacak. Rus ekibine bir miktar para ve Douglas teklif edilecek.

Güncellenme: 13:20, 03/01/2016
Al Douglas’ı ver Serdar’ı

Devre arası transfer döneminde hareketli günler geçirmesi beklenen Trabzonspor'da, ilk hamle stoper bölgesi için geliyor…

Sezon başında 1 milyon 500 bin Euro bonservis bedeliyle Rus ekibi Dinamo Moskova'dan transfer edilen ancak son iki haftada forma yüzü göremeyen Douglas'ın, Bordo-Mavili yönetime ayrılmak istediğini söylediği öğrenildi. 3-0'lık Rize yenilgisinin ardından Mustafa Yumlu ve Aykut Demir'in gölgesinde kalan Brezilyalı stoperin, “Ben buraya yedek kalmaya gelmedim. Beni oynatmayacaksanız bırakın gideyim” dediği ifade edildi. 28 yaşındaki Douglas'a, Rusya ve bazı Avrupa liglerinden teklifler olduğu bildirildi.

MOSKOVA'YA DÖNMEK İSTİYOR

Bordo-Mavili yönetimin, yıllık 1 milyon 550 bin Euro kazanan Douglas'ı takasta kullanmayı düşündüğü kaydedildi. Savunmaya tecrübeli bir ismi transfer etmek isteyen ve listenin ilk sırasına Serdar Taşçı'yı alan Trabzonspor'un; Spartak Moskova'ya bir miktar para ve Douglas'ı önereceği öğrenildi. Sambacı'nın da Moskova'ya dönmeye sıcak baktığı belirtilirken, Rus ekibinden gelecek yanıta göre transfer şekillenecek.

Habertürk