SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Antalyaspor’da 50’nci yıl hedefi

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, "Kulübün 50'nci yılındaki en büyük hedefi, Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanıp Avrupa kupasında mücadele etmeyi kazanmak" dedi.

Güncellenme: 15:56, 01/01/2016
Antalyaspor’da 50’nci yıl hedefi

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, “Kulübün 50’nci yılındaki en büyük hedefi, Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanıp Avrupa kupasında mücadele etmeyi kazanmak” dedi.

Ligde ilk yarıyı 21 puanla 11’inci sırada tamamladıklarını hatırlatan Başkan Gültekin Gencer, 2’nci yarıda oynayacakları müsabakalarında 25 puan kazanmayı hedefi içinde olacaklarını vurguladı. Antalyaspor’un kuruluşunun 50’nci yılını kutlayacaklarını hatırlatan Başkan Gencer, sezonu teknik heyet ve futbolcularla mutlu bitirmek istediklerini belirtirken şunları söyledi:

“Ligi en az 46 puanla bitirmek istiyoruz. Ziraat Türkiye Kupası’nda final maçı, yeni stadımız Antalya Arena’da oynanacak. Antalya’daki final maçında mücadele etmek istiyoruz. Antalyaspor’un 50’nci yılındaki en büyük hedefi Ziraat Türkiye Kupası’nı kazanıp Avrupa’da mücadele etmek. Sonraki yıllarda da her yıl Avrupa hedefi olan bir takım yaratmak istiyoruz.”