SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Mario Gomez ıssız adaya düşerse …”

Süper Lig’in ilk yarısında rakip fileleri tam 13 kez havalandırarak, Beşiktaş’ın başarısında başrolü oynayan Mario Gomez, BJK TV’nin konuğu oldu.

Güncellenme: 09:15, 31/12/2015
“Mario Gomez ıssız adaya düşerse …”

Süper Lig'in ilk yarısında rakip fileleri tam 13 kez havalandırarak, Beşiktaş'ın başarısında başrolü oynayan Mario Gomez, BJK TV'nin konuğu oldu. Alman yıldızın birbirinden sıra dışı sorulara verdiği yanıtlar şöyle:

1­-Mario Gomez, ıssız bir adaya düşse Beşiktaş'tan hangi 3 oyuncuyu yanına alırdı?

Sergen, Ailton ve takımın aşçısı Recep'i alırdım. Recep de mutfağın efsanesi! Karnım ne zaman acıkırsa Recep usta bana güzel yemek yapar.

2­-Mario, futbolu bırakmış hangi üç oyuncu ile aynı takımda top koşturmak isterdi? Jay Jay Okocha, Romario ve Brezilyalı Ronaldo.

3­-Mario bir süper kahraman olsa süper gücünün ne olmasını isterdi? Tüm dünyaya barış verme süper gücüne sahip olmak isterdim.

4-­Peki Mario Gomez en çok hangi süper kahraman olmak isterdin? Örümcek Adam olmak isterdim. Onu seviyorum.

5-­Yönetmen olsan ne üzerine film yapmak isterdi? Macera ve komedi filmlerini seviyorum. Sanırım bu ikisinden birini yapmak isterdim. Macera filmi daha ilgi çekici.

6­-Mario otomobilde uzun yolculuklarda bağıra bağıra hangi şarkıyı söyler? Sanırım şu şarkı olurdu. Evet, ‘Say you love me…' Simply Red'in güzel bir şarkısı. Belki Türkiye'de onu çok fazla bilmiyorlar ama gerçekten güzel bir şarkı.

7­-Mario'nun annesi oğlunun en çok hangi huyundan şikayetçi? Annem onu daha çok aramamı isterdi galiba. Ama annem benimle ilgili her şeyi seviyor. Onun dışında başka bir şey yok. Aslında ben çok kolay başa çıkılan biriydim. Bundan dolayı onunla hiç bir zaman problemim olmadı!

8­-Seni en fazla etkileyen bilgisayar oyunu hangisiydi? Aslında sadece iki oyun oynadım. Biri Super Mario, diğeri FIFA. Street Fighter da oynadım ama çok fazla değil. Kavgayı, dövüşü sevmiyorum. Top için kavga etmeyi ise seviyorum.

9­-Beşiktaş futbol takımını bir sınıfa benzetsen en haylaz kim olurdu?

Andreas Beck sınıfın en çalışkanı olurdu. O gerçekten çok çalışıyor. Ve ben tabi ki! En haylazın ismini vermek istemiyorum. Bu bir sır!

10­-Mario'nun hayatında yaptığı en romantik hareket neydi? Sanırım bu hareket yakında gelecek. Nasıl olacağı üzerinde düşünüyorum. Elbette hayatımda birçok romantik şey yaptım ama içlerinden birini ayrıştırmak istemiyorum. Belki de yakın gelecekteki en iyisi olur.

11­-Hayatındaki en özel şeyler nedir?

Dostluklarım, tüm arkadaşlarım. 20 yılı aşmış arkadaşlarımın tümü, onlar hayatımda olduğu için gerçekten çok mutluyum, onlar benim ailem.

12­-Spor dışı en gururlandığın şey neydi? Futbol dahil, hayatımda en gururlandığım şey ailem. Hepsiyle harika bir ilişkim var. Her biri daima yanında.

13-­Sana göre Beşiktaş'ın süpermeni kim? Quaresma…

14­-Yeşil Dev Hulk'u kim? Quaresma…

15-­Peki takımın Noel Baba'sı kim olurdu? Andreas Beck, çünkü saçları beyaz!