SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beykan Şimşek’ten Fenerbahçe savunması

Fenerbahçe'nin Sivasspor'u yendiği maçın ardından yaptığı açıklamalar nedeniyle tepki gösterilen Beykan Şimşek, Instagram hesabından açıklama yaptı.

Güncellenme: 10:40, 31/12/2015
Beykan Şimşek’ten Fenerbahçe savunması

Fenerbahçe – Sivasspor maçında altyapısından yetiştiği Fenerbahçe’ye attığı gol ve maç sonrası demeci nedeniyle eleştirilen, tepki gösterilen Beykan Şimşek Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Genç oyuncu maç sonrasında topun çizgiden çıkıp çıkmadığı ile ilgili bir pozisyon hakkında söylediklerinden dolayı tepki görürken, sosyal medyada oluşan ve büyüyen tepkilere de bir açıklama ile cevap verdi.

”Bugün yaptıgım açıklamalar ile ilgili yorum yapan kimseler olmuş. Ben Sivasspor formasıyla mücadele ediyorum, 3 yıl daha inşallah bu formayı terleticem. Fenerbahçe’den yetişmiş olmam sahada koşmayacağım mücadele etmeyeceğim anlamına gelmez. Maç sonu yaptığım açıklamanın da arkadasındayım. Doğruları söylemek zorunda oldugum için üzgünüm fakat benim dışımda bu kulüpte mücadele eden 20 oyuncu, teknik ekip ve çalışan onlarca kişi var ekmeğini evine götürmek için… Bu kadar basit olmamalıydı söylemek istediğim sadece budur.”

beykan-31-12

Yayınlanma Tarihi:10:39,