SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mustafa Denizli çıldırdı!

Son puan kaybı, Mustafa Denizli’yi çıldırttı. Tecrübeli hoca, uçakta adeta patladı. “İnancını kaybedenin aramızda yeri yok” diyen tecrübeli çalıştırıcıyı, oyuncular ilk kez böyle kızgın gördü.

Güncellenme: 17:11, 30/12/2015
Mustafa Denizli çıldırdı!

Göreve geldiği günden bu yana ılımlı ve yapıcı bir tavır sergileyen Mustafa Denizli’nin sabrı nihayet taştı. Kayserispor deplasmanındaki puan kaybı, tecrübeli hocayı çok kızdırdı. Çünkü Denizli, ilk devreyi galibiyetle kapatmak ve tatil öncesi camianın moralini yüksek tutmak istiyordu. kurt hoca maçtan sonra “1 puanı hak etmedik” diyerek nispeten yumuşak bir açıklama yaptı. Soyunma odasında da kendini tutan Mustafa Denizli, öğrencilerini haşlamadı. Ancak tecrübeli teknik adam dönüş uçağında adeta patladı.

İŞİMİZ ZOR AMA

Yaklaşık 10 bin feet yüksekte adeta Mustafa Denizli fırtınası esti. Usta hocanın, “9 puan farka rağmen şampiyon olabileceğimizi ısrarla söylüyordum. Ancak Galatasaray’a yakışmayan bir mücadele ortaya koyduk. 2 puan daha kaybettik. Şimdi işimiz çok daha zor. Ben bu zorlu yola bana inananlarla devam edeceğim. İnancını kaybedenin aramızda yeri yok” dediği öğrenildi. Denizli'nin bu hali, onu ilk kez böyle gören oyuncuların gözünü korkuttu.

Mustafa Denizli ayrıca, oyuncularının açıklama yapmasını yasakladı.

Yayınlanma Tarihi:09:20,