SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yılmaz Erdoğan futbol kulübü kuruyor

Futbol tutkusuyla bilinen tiyatrocu Yılmaz Erdoğan, Muğla'nın Köyceğiz beldesinde bir futbol kulübü kurmak için çalıştığını açıkladı.

Güncellenme: 13:56, 29/12/2015
Yılmaz Erdoğan futbol kulübü kuruyor

Tiyatrocu Yılmaz Erdoğan, futbol kulübü kuracağını açıkladı. Muğla’nın Köyceğiz beldesinde bir futbol kulübü açacağını ifade eden Erdoğan, çalışmalara başladıklarını ve futbolcu araştırması yaptıklarını belirtti.

Tiyatrocu, “Köyceğiz’de futbol takımı kuruyorum. Köyceğiz’de bir takım vardı (Köyceğiz Belediyespor), önce o takımı almak istedim ama yöneticilerle kafalarımız uyuşmadı. Ben de kendi takımımı kurmaya karar verdim. Çalışmalara başladık. Güzel bir sahamız var, futbolcu taraması yapıyoruz, bölgedeki yetenekli çocukları araştıran arkadaşlarımız var” şeklinde konuştu.

“ANTRENÖRLÜK LİSANSIM VAR”

Teknik direktörlükte kendini geliştireceğini söyleyen Yılmaz Erdoğan’ın antrenör lisansı olduğu da ortaya çıktı. Sabah’ın haberine göre; Kendini bu alanda geliştireceğini söyleyen Erdoğan, “C Kursu Antrenörlük Semineri’ne katıldım. Benim C sınıfı antrenörlük lisansım var. Bir kademe daha yükselmem için takım çalıştırmam lazım, onu da inşallah Köyceğiz’de gerçekleştireceğim.” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:13:28,