SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Galibiyetin mutluluğunu yaşıyoruz”

Medicana Sivasspor karşısında alınan galibiyetin kendilerini çok mutlu olduğunu dile getiren Simon Kjaer, “Galibiyetin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Güncellenme: 00:02, 29/12/2015
“Galibiyetin mutluluğunu yaşıyoruz”

Maçın ardından yayıncı kuruluşa konuşan Simon Kjaer, “Attığım golden dolayı mutluyum. Bugün en önemlisi galip gelmekti. Maçı çok daha önce de koparabildik. Çok fazla gol kaçırdık ama iyi oynadık. Bu akşam galibiyetin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin Sivasspor karşısında çok sayıda gol pozisyonu bulduğunu da dile getiren Kjaer, “Çok sayıda pozisyona giriyoruz ama zaman zaman bu pozisyonlarda şansızlık yaşayabiliyoruz. Bugün rakibin de hakkını vermek gerekir. Defansif anlamda iyi oynadılar. Futbolun doğası gereği zaman zaman gol atmakta zorlanırsınız. Aslında yediğimiz gol komik bir goldü. Ama 3 puanı aldık ve en önemlisi de buydu” şeklinde konuştu.

Son olarak Simon Kjaer, “Çok heyecanlı bir ligde oynuyoruz ve ben de burada oynamaktan dolayı mutluyum. Türkiye Ligi'nin seviyesi üst düzey. Her hafta kazanma isteği ile oynuyoruz. Aldığımız puanlardan dolayı mutluyum ama lider olamadığımız için de üzgünüz. İnanıyorum ki sezon sonunda lider olacağız” şeklideki açıklamasıyla sözlerini noktaladı.