SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın büyük umutlarla transfer ettiği ancak beklediği verimi alamadığı için Real Sociedad’a kiraladığı Bruma, geleceği hakkında konuştu. Portekiz’de Record gazetesine açıklamalarda bulunan genç yıldız, bir gün mutlaka Real Madrid, Barcelona ya da Atletico Madrid’de forma giyeceğini söyledi.

Kendisini geliştirmek için çok çalıştığını söyleyen Bruma “Hedeflerim büyük. Bunun için daha çok çalışmalıyım. Hayallerime kavuşmam kolay olmayacak. Barcelona, Real Madrid ya da Atletico Madrid gibi takımlara transfer olmak için kusursuz olmalısınız. Ben de bunu başarmak istiyorum” dedi.

Şimdilik Real Sociedad’ın başarısına odaklandığını belirten Portekizli futbolcu, takımında mutlu olduğunu da sözlerine ekledi.

“KULÜP AYIRT ETMEM”

Tek isteğinin oynayarak kendisini geliştirmek olduğunu da sözlerine ekleyen Bruma “Ben bir profesyonelim… Kulüp ayırt etmem… Formasını giydiğim her takımın başarısı için elimden geleni yaparım. Şu an istediğim düzenli bir şekilde oynamak ve kendimi geliştirmek” şeklinde konuştu.

En beğendiği teknik direktörün kim olduğunu sorusuna da cevap veren genç yetenek “Eski kulübüm Sporting Lizbon’u çalıştıran Jorge Jesus bence dünyanın en iyisi… Onunla çalışmayı isterdim. Eğer bir gün bu gerçekleşirse çok mutlu olurum” dedi.

amkspor.com / DIŞ HABERLER

Yayınlanma Tarihi:14:38,