SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İşte Gökhan Töre gerçekleri

Özel hayatı ile ilgili sık sık eleştirilen Gökhan Töre'nin, hem Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşamak hem de EURO 2016'ya gitmek için evinde kampa girdiği öğrenildi.

Güncellenme: 09:54, 27/12/2015
İşte Gökhan Töre gerçekleri

Beşiktaş’ın gurbetçi yıldızı Gökhan Töre, son haftalarda formasını kaptırıp yedek kulübesine hapsoldu. Bu durum da geçmişte özel hayatı ile sıkıntılar yaşayan başarılı futbolcu hakkında dedikoduların başlamasına neden oldu.

Ancak Sabah gazetesinden Fatih Doğan’ın haberi bu dedikoduların gerçeği yansıtmadığını gözler önüne serdi. Haber evinde adeta kamp kuran Gökhan Töre’nin, yurt dışından bir antrenör getirdiği ve futbolla yatıp futbolla kalktığını gözler önüne serdi.

ALKOL KOMASINA GİRDİĞİ BİLE SÖYLENDİ

Yıldız futbolcunun gece hayatı nedeniyle Şenol Güneş tarafından kesildiği öne sürülmüş hatta alkol komasına girip midesinin yıkandığı ve bir barda adam dövdüğü sosyal medyaya konu olmuştu.

Oysa gerçekler bambaşkaydı… Öncelikle Töre’nin takımdan ayrı kalma sebebi ağır bir grip geçirmesiydi. Bu durum kulüp tarafından da teyit edildi. İddialar, Beşiktaş ve Gökhan’ı yıpratmaya yönelik nafile çabalar olarak değerlendirildi. Beşiktaşlı oyuncuyla ilgili diğer gerçeklere ise şöyle:

1- Öncelikle Gökhan Töre, gece kulüplerinde değil, evinde kamp kurdu.

2- Kendisi için Almanya’dan özel bir antrenör getirdi…

3- Yaşam koçluğunu da yapan antrenör, Gökhan’ın evinde kalıyor ve futbolcuyu 24 saat kontrol altında tutuyor.

4- Yemesinden, içmesine ve uykusuna kadar her şeyi bir programa bağlanmış durumda. 2 aydır alkolden tamamen uzak. Akşam 11.00’de yatağa giriyor…

5- Ve iki tane önemli hedefi var. Birincisi Beşiktaş’la şampiyonluk yaşamak. Diğeri ise iki maçlık cezasına rağmen Fatih Terim’in gözüne girerek Fransa’da düzenlenecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Ay-Yıldızlı formayı giymek… Bu nedenle her adımını Şenol Güneş ve Fatih Terim’e bildiriyor.

6- Günleri özel antrenör eşliğinde ve bir program dahilinde geçmesi Beşiktaş’ta ister istemez esprilere neden oluyor. Takım arkadaşları Gökhan’a “Evinde antrenörle yaşayan yıldız” diyerek takılıyor…