SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aziz Yıldırım esti gürledi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 3 Temmuz sürecinden temiz bir şekilde çıktıklarını belirterek, kaçanların elbet hesap vereceğini söyledi.

Güncellenme: 07:52, 27/12/2015
Aziz Yıldırım esti gürledi

Her sene yapılan yılbaşı kutlamasına katılan Başkan Aziz Yıldırım, 18 yıl önce 200 kişiyle teslim aldığı kulübün şu anda 1400 kişilik çalışan ordusu olduğunu belirterek, “Avrupa'da da başarılar elde eden bir noktaya geldik. Fenerbahçe markasını yükseltmek, ileri taşımak için hep birlikte çalışıyoruz” diye konuştu.

BUNA TFF DE DAHİL

Camianın büyüklüğünü 3 Temmuz sürecinde ortaya koyduğuna dikkat çeken Yıldırım şöyle konuştu:

“Karanlıktan aydınlığa geldik. Bizimiçin ‘Kaçacak' diyenlerin hepsi ellerinde çantalarıyla kaçtılar ve kaçacaklar. Ama elbet bir gün hesap verecekler. UEFA, FIFA ve TFF de buna dahil olacak. Çünkü biz davamızda haklıyız.”

USLU: “HAKKIMIZ YENİYOR”

Fenerbahçe Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu da 3 Temmuz sürecinde Aziz Yıldırım'ın dik bir duruş sergilediğini ifade ederek, “3 Temmuz'da ayağımızdan çektiler ama Aziz Yıldırım dimdik ayakta durdu. Bu ‘paralel'in oyunları bitti. Onların hepsinden daha hesap soracağız, daha bitmedi. Fenerbahçelilerin çok hakkı yeniyor” dedi.