SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sadi Tekelioğlu’ndan penaltı itirafı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Kasımpaşa maçı sonrasında penaltı itirafında bulunurken, "Bir puana çok fazla sevinmesek de yenilmediğimiz için mutluyuz." dedi.

Güncellenme: 22:22, 26/12/2015
Sadi Tekelioğlu’ndan penaltı itirafı!

Trabzonspor Teknik Direktörü Sadi Tekelioğlu, Süper Lig’de Kasımpaşa’yla 1 – 1 berabere kaldıkları maç sonrası açıklamalarda bulundu. Tekelioğlu, devre arası öncesi futbolcularının müsabakaya motive olmakta zorlandığına dikkati çekerek, “Kasımpaşa’nın daha iyi oynadığı bir müsabaka oldu.” şeklinde konuştu.

Rakipleri karşısında da hücuma çıkmakta zorlandıklarını kaydeden Tekelioğlu, “Belki futbol kalitesi çok yüksek değildi ama pozisyon açısından doyurucu bir maç olduğunu düşünüyorum. Kısıtlı kadromuzla oyun içinde dönem dönem direndik, dönem dönem de üstünlük sağlamaya çalıştık. Yakaladığımız pozisyonlardan bir tanesinde golü bulsaydık, belki buradan galibiyetle ayrılabilirdik. Bir puana çok fazla sevinmesek de yenilmediğimiz için mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Sadi Tekelioğlu, kazandıkları penaltı hakkında da konuştu; “Bence ilk penaltıda pozisyon ceza alanı dışarısında oldu. Tam bilemiyorum ama dışarıdaydı bence. Bana göre Musfata Yumlu’nun yaptığı daha penaltıydı. Onu vermedi. Sadece bize değil rakibe de çalınmayanları söyleriz.

Yayınlanma Tarihi:22:14,