SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kasımpaşa Kulübü Başkan Vekili Hasan Hilmi Öksüz, Hollandalı futbolcuları Ryan Donk’un transferi için Galatasaray’la prensip olarak anlaşmaya vardıklarını açıkladı.

Trabzonspor’la 1-1 berabere kaldıkları karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan Öksüz, “Donk ile alakalı Galatasaray’la anlaştık. Prensip olarak el sıkıştık. Henüz imzalar atılmadı. Bizim açımızdan Donk’u Galatasaray’a verdik. Onlar da kabul etti. Donk’un dışında bizim oyuncularımızla ilgilenenlere ‘dükkan kapalı’ diyorum. Hiç gelmesinler” dedi.

Trabzonspor maçıyla ilgili olarak da Hasan Hilmi Öksüz şu ifadeleri kullandı:

“Karşılaşma zevkli geçti. İki takım da hünerlerini sergiledi. Hakem biraz buna mani oldu. Bizim açımızdan daha iyi bir sonuç ortaya çıkabilirdi. Hakemlerin biraz daha dikkatli olmasını arzu ediyoruz. Onların aleyhlerinde konuşmuyoruz ama biraz daha dikkatli olmaları gerekir. Bunlar Türk futboluna zarar verdi. Kafamızda birtakım soru işaretleri bırakmasınlar istiyorum. Kamuoyunun Trabzonspor’dan daha üstün olduğumuzu ve verilmeyen penaltıları konuşacağına inanıyorum. Çizgi hakemleri kaldırılsın. Bir işe yaramıyorlar ve federasyon boşuna onlara para ödüyor. Hiçbir hükmü olmayan insanları oraya dikip de bekletmenin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum.”

Yayınlanma Tarihi:21:23,