SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucescu ile bir kez daha görüşülecek

Teknik direktör arayan Trabzonspor'da Başkan Usta bu hafta Mircea Lucescu ile bir kez daha görüşecek. Çıkacak sonuca göre yol haritası belirlenecek.

Güncellenme: 09:43, 26/12/2015
Lucescu ile bir kez daha görüşülecek

Teknik adam arayışlarını sürdüren Trabzonspor’da, Ersun Yanal isminin ön plana çıkması tartışmalara yol açtı. Bordo-Mavili camiada, son olarak Fenerbahçe’yi çalıştıran tecrübeli hocaya şiddetle karşı çıkan bir kesim oluştu. Teknik adam konusunda aceleci davranmayan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ise Shakhtar Donetsk'i çalıştıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Buradan çıkacak olan sonuca göre de Trabzonspor yönetimi teknik adam konusundaki yol haritasını belirleyecek.

ACELE KARAR YOK

Bu arada Usta, kendisine ait sosyal medya hesabından teknik adam konusuna değindi. Her açıdan doğru isim olmadıkça aceleye gelmiş bir karar vermeyeceklerini ifade eden Karadeniz ekibinin başkanı “Lucescu dahil çeşitli görüşmelerimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı. Öte yandan bazı yöneticilerin sezonun Sadi Tekelioğlu’yla tamamlanması yönünde görüş bildirdidiği öğrenildi.

Bugün