SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Wesley Sneijder Galatasaray’dan ayrılmıyor

Devre arasında Galatasaray ayralacağı şeklinde haberler çıkan Wesley Sneijder'in menajeri, iddiaların asılsız olduğunu söyledi.

Güncellenme: 13:11, 25/12/2015
Wesley Sneijder Galatasaray’dan ayrılmıyor

Chelsea'dan kovulan Jose Mourinho'nun, Manchester United'in yeni teknik direktörü olacağı iddia edilmiş, Portekizli hocanın da ilk iş olarak Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder’i transfer edeceği iddia edilmişti. Sneijder'in Guidi Albers, konu ile ilgili Bugün gazetesinden Özgür Sancar’a konuştu.

Albers “Böyle bir şey söz konusu değil. Mourinho, Wesley'i çok seviyor. Wesley de öyle. Saygı duyuyor ve her zaman konuşuyorlar. Ancak şu anda böyle bir transfer gündemde değil. Hepsi iddiadan ibaret” dedi.

ZOR İHTİMAL

Wesley Sneijder’in Galatasaray'ın sözleşmeli oyuncusu olduğuna vurgu yapan Albers, “Wesley, Galatasaray'da çok mutlu. Bu sezon ocak ayında bir takım kendisine talip olursa 20 milyon Euro ödemek zorunda. Gelecek sezon yurtdışından bir takım isterse serbest kalma bedeli 7.5 milyon euro. Yurtiçi teklifler için rakam iki katı. Ancak Wesley sözleşmesini henüz yeniledi ve kulübünde çok mutlu” ifadelerini kullandı.