SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Moussa Sow gemileri yaktı!

Sow'un F.Bahçe'ye döneceğine yönelik iddialar giderek güçleniyor. Al Ahli'ye ısınamayan Senegalli golcü, teknik direktör Cosmin Olariu ile görüşüp "Gitmek istiyorum" dedi. Demba Ba da bu görüşmede Sow'un yanındaydı

Güncellenme: 10:01, 25/12/2015
Moussa Sow gemileri yaktı!

Moussa Sow’un aklı fikri Fenerbahçe’de! Birleşik Arap Emirlikleri basınında bir süredir bu yönde çıkan haberlere bir yenisi daha eklendi. El Bayan gazetesi, Senegalli golcünün İstanbul’a dönmeye kesin kararlı olduğunu yazdı.

Bir türlü uyum gösteremedi

Sezon başında 17 milyon euro karşılığında Al Ahli’ye transfer olan Sow’un, yeni takımında büyük bir psikolojik bunalım yaşadığını yazan gazete, Senegalli oyuncunun, takımın teknik direktörü Cosmin Olariu ile görüşerek İstanbul’a dönmek için izin istediğini iddia etti.

‘Sizden anlayış bekliyoruz’

Gazete, Moussa Sow’un Rumen teknik adamla görüşmesinde yanında yakın dostu eski Beşiktaşlı Demba Ba’nın da olduğunu duyurdu. Çin’in Shanghai Shenhua takımında oynayan Ba’nın, bu görüşmede Sow adına Olariu’dan “Sizden anlayış bekliyoruz” dediği vurgulandı. Dubai’deki futbol ikliminin kendisini tatmin etmediği ifade edilen Sow’un, milli takımdaki formasını kaybettiği için ise çok üzgün olduğu aktarıldı.

Taraftarlar da istiyor

29 yaşındaki forvet oyuncusunun, kariyerinin altın çağını yaşadığı Fenerbahçe’ye kiralık da olsa dönebileceğine yönelik iddialar, sarı-lacivertli taraftarlarca heyecan verici bulunuyor.

Fotomaç