SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’da Tekelioğlu forvetini arıyor

Trabzonspor teknik direktörü Sadi Tekelioğlu'nun Cardozo'nun sakatlığının ardından Kasımpaşa maçında forvette kime görev vereceği merakla bekleniyor.

Güncellenme: 15:52, 24/12/2015
Trabzonspor’da Tekelioğlu forvetini arıyor

Trabzonspor’un Antalyaspor ile oynadığı maçta sakatlanan ve oyundan çıkan Paraguaylı forvet Oscar Cardozo’nun izin alarak tedavi olmak üzere ülkesine gitmesi gözleri Kasımpaşa maçında forvette kimin görev yapacağına çevirdi.

Bu sezon bir türlü beklenen patlamayı yapamayan ve görev aldığı 14 maçta sadece bir gol atabilen Dame N’Doye’ye karşı 19 yaşındaki genç forvet Muhammet Beşir’in Kasımpaşa maçında ilk 11’de başlayabileceği belirtildi. Son haftalarda 3 maçta son dakikalarda oyuna giren ve 2 gol atma başarısı gösteren Muhammet Beşir’le hafta boyunca özel olarak ilgilenen Sadi Tekelioğlu’nun, bu oyuncuya yeterli güveni aşılamaya çalıştığı vurgulandı. Muhammet Beşir’i psikolojik olarak yeterli görmesi durumunda ilk 11’de oynatmayı planlayan tecrübeli teknik adamın, bu oyuncuyla yapacağı son görüşmenin ardından kesin kararını vereceği öğrenildi.

MİNİKLERDEN ZİYARET Trabzonspor, Kasımpaşa maçının hazırlıklarını bu sabah yaptığı antrenmanla sürdürdü. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde teknik direktör Sadi Tekelioğlu yönetiminde basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştirilen çalışmayı Kaptan Kemal Serdar Futbol Okulu öğrencileri ziyaret etti. Sadi Tekelioğlu’na çiçek veren ve futbolcularla fotoğraf çektiren minik kramponlar, bir süre antrenmanı da izledi.