SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Gökhan Töre sessizliğini bozdu

Osmanlıspor maçında yedek kulübesinde oturan Töre, Şenol Güneş'le sorun yaşadığı iddialarıyla ilgili olarak ilk kez konuştu: Benim veya başka bir arkadaşımın hocamızla sorun yaşaması imkansız. Görev aldığım maçlarda en iyi şekilde takımıma destek vereceğim.

Güncellenme: 08:32, 24/12/2015
Gökhan Töre sessizliğini bozdu

Osmanlıspor mücadelesinde yedek kulübesinde oturan ve bunu sorun ettiği söylenen Gökhan Töre, bu iddialara cevap verdi.

Önceki gün “Gökhan veya başka bir oyuncumla sorunum yok” diyen teknik direktör Şenol Güneş'in ardından Gökhan Töre de “Yedek de kalabilirim, sahada da olabilirim. Bizim şu anki düşüncemiz, şampiyonluk. Bu tür konular bizi üzüyor. Benim veya başka bir arkadaşımın böylesine tecrübeli bir hocayla sorun yaşaması imkansız sayılabilecek niteliktedir. Kısacası benim Şenol hocamla hiçbir sorunum yok. Önümüzdeki lig veya kupa mücadelelerinde hocamız bana görev verirse, en iyi şekilde takımıma destekte bulunacağım” ifadelerini kullandı.

West Ham iddiası…

Slaven Bilic'li West Ham'ın kendisini istediğine dair çıkan haberlere de değinen başarılı futbolcu, “Şu an tek düşüncem kulübümün şampiyon olması. Takımımdan da memnunum” diyerek hakkında çıkan transfer dedikodularına da açıklık getirmiş oldu.

Fanatik