SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Altay’dan destek çağrısı

Futbol Şube Başkanı Alex Padulano, birkaç duyarlı Altaylı dışında İzmir'in dinamiklerinin 102 yaşına girmek üzere olan kulübe destek olmadığını ifade ederek sitemde bulundu.

Güncellenme: 13:18, 24/12/2015
Altay’dan destek çağrısı

Tarihinde ilk kez 3’üncü Lig’de mücadele eden Altay’ın transfer yasağı nedeniyle sezon başında küme düşme adayı olarak gösterildiğini hatırlatan Padulano, tüm zorlukları birbirlerine kenetlenerek aştıklarını söyledi. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak zorlu bir yolda yalnız kaldıklarını söyleyen Padulano, ilk yarı sonunda takımı play off yarışına ortak ettiklerini hatırlatarak, destek çağrısında bulundu.

19 yaş ortalamasıyla mücadele eden genç ekibin yıllardır maçlara gelmeyen küskün taraftarları yeniden tribünlere çektiğini kaydeden Alex Padulano, “Bunun bir ödülü yok mu? Daha ne yapmamız gerekiyor? Kulübümüz ekonomik açıdan sıkıntılı bir dönemde. Meteliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bile oyuncu satmıyoruz. Vizyon sahibi kişilerden oluşan bir yönetimiz var, kesinlikle günü kurtarma amacında değiliz. Misyonumuz Altay’ı bu ligden kurtarmak, tarihine, adına ve şanına yakışan günlerine döndürmek. Hepimiz fedakarlıkta bulunuyoruz. Birileri çabalarımızı görüp bu sese kulak vermeli. Hem özel sektörde, hem de yerel yönetimlerden daha fazla destek bekliyoruz” dedi.

Yayınlanma Tarihi:13:16,