SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Burak Yılmaz şoku!

Doktorlar, Beşiktaş derbisinde sakatlanan Burak Yılmaz için “Büyük risk var. Kendini zorlar, tam iyileşmeden dönerse sezonu kapatabilir” uyarısı yaptı.

Güncellenme: 11:09, 23/12/2015
Galatasaray’da Burak Yılmaz şoku!

Burak Yılmaz'la ilgili şok üstüne yeni şok yaşanıyor. 19 Eylül'deki Trabzonspor maçında sakatlanan Kral, Gençlerbirliği ve Fenerbahçe maçlarında toplam 39 dakikayı bulan ‘deneme' sürecinin ardından tam olarak 29 Ekim'deki Eskişehir maçıyla lige dönebilmişti.

Ritmini buluyor derken 14 Aralık'taki Beşiktaş derbisinde artık kendisi için kronikleşen ‘arka adale' sakatlığı yaşayan Kral'ın bir ay olarak gözüken iyileşme sürecinin iki ayı bulabileceği ortaya çıktı.

BÜYÜK RİSK ALTINDA

İlk sakatlandığında Almanya'da derdine çare arayan Burak, pazartesi günü kulüp doktoru Yener İnce'yle birlikte bu kez Çizme'nin yolunu tutmuştu. İtalyan doktorlar, “Büyük risk var. Kendini zorlar, tam iyileşmeden dönerse sezonu kapatabilir” uyarısı yaptı. Fransa 2016 nedeniyle Burak'ın durumunu Fatih Terim de yakından takip ediyor. G.Saray sağlık heyeti, 18 Şubat ve 25 Şubat'ta Lazio'yla oynanacak maçlara Kral'ı yetiştirmek için yoğun bir tedavi programı uygulayacak.

Haber Türk