SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, teknik direktör konusunda Lucescu dahil çeşitli isimlerle görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

Kulübün 5-6 Aralık’ta yapılan kongresinde göreve gelen Muharrem Usta başkanlığındaki yönetim, 2. yarı öncesi takımın başına getireceği teknik direktörü, dört koldan sürdürüyor. Mircea Lucescu’yu seçim vaadi olarak ortaya koyan Muharrem Usta, Rumen teknik adamla temaslarına devam ederken alternatifler üzerinde de duruyor.

Özellikle Ersun Yanal isminin sıkça gündeme gelmesi üzerine Başkan Usta, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Her açıdan doğru isim olmadıkça aceleye gelmiş bir karar vermeyiz. Lucescu dahil çeşitli görüşmelerimiz devam ediyor” ifadesini kullandı.

TEKELİOĞLU DEVAM EDEBİLİR

Bu arada Ersun Yanal’la anlaşma şartları konusunda pazarlıkların sürdürüldüğü de öne sürülüyor. Ancak daha önce 2 defa Trabzonspor’u çalıştıran Ersun Yanal’ın sezon ortasında görev almak istememesi durumunda, bordo-mavili kulübün sezon sonuna kadar Sadi Tekelioğlu ile de yola devam edilebileceği belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:14:05,