SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

“Ryan Donk transferi bugün yarın netleşir”

Galatasaray'ın Ryan Donk transferi hakkında AMK Spor'a açıklama yapan Kasımpaşa teknik direktörü Rıza Çalımbay "Sezon sonu zaten sözleşmesi bitiyor. İstediği parayı da biz karşılayamıyoruz. Turgay Ciner bugün yarın son kararını verir her şey netleşir" dedi. Rıza Çalımbay ayrıca Galatasaray'dan Umut Bulut'u istediğni ancak Mustafa Denizli'nin reddettiğini söyledi.

Güncellenme: 12:13, 22/12/2015
“Ryan Donk transferi bugün yarın netleşir”

ALİ CAN YAYCILI / AMK SPOR

İlk yarıdaki teknik direktör değişikliği sonrasında devre arası transfer isteyen Mustafa Denizli’nin kadrosuna katacağı ilk oyuncu Kasımpaşalı Ryan Donk oluyor.

Felipe Melo’nun gönderilmesinden sonra ön liberoda sıkıntı yaşayan sarı kırmızılı takım bu alandaki eksikliği Ryan Donk ile kapatıyor.

RIZA ÇALIMBAY: BUGÜN YARIN KESİNLEŞİR

Galatasaray’ın Kasımpaşa’dan istediği Ryan Donk hakkında AMK Spor’a açıklama yapan Rıza Çalımbay şunları söyledi: Donk’un sezon sonunda sözleşmesi zaten bitiyor. Bizden istediği parayı da karşılayamayız. Son kararı Turgay ağabey(Turgay Ciner) verecek. Bugün yarın netleşir.

“UMUT BULUT’U İSTEDİM VERMEDİLER”

“Ben Galatasaray’dan Umut Bulut’u istedim ancak Mustafa Denizli veremeyeceğini söyledi. Burak’ın sakatlığından dolayı Umut Bulut Galatasaray için çok önemli. Ayrıca Galatasaray’ın bizden Eren Derdiyok’u istemesi gibi bir konu söz konusu olmadı. Olsa da ben Eren Derdiyok’u vermem.

Yayınlanma Tarihi:10:44,