SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ryan Donk Aslan gibi

Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz sinyali verdi: “Donk bu transferi istiyor.Mustafa Denizli ve Rıza Çalımbay arasındaki görüşme olumlu geçti.”

Güncellenme: 07:53, 22/12/2015
Ryan Donk Aslan gibi

Galatasaray’ın transfer listesindeki isimlerden Ryan Donk, son anda bir aksilik çıkmazsa ocak ayında Galatasaray forması giyecek. Hollandalı ön libero hakkında açıklamalar yapan Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, sözleriyle adeta transferin bitmek üzere olduğunun sinyalini verdi. Öksüz, “Ryan Donk bu transferi istiyor. Rıza Çalımbay da bunu gayet doğal karşılıyor. Olumsuz bir durum yok. Mustafa Denizli ve Rıza hoca arasındaki görüşmenin olumlu geçtiğini de biliyorum” dedi.

KONTRATI BİTİYOR

Radyospor’a konuşan Öksüz, “Başkanlar arasındaki görüşmeler de sürüyor ancak detaylı bilgim yok. Bu, bir pazar. Herkes herkese talip olabilir. Gitmek isteyen oyuncunun önünü kapatmayız” ifadelerini kullandı. 29 yaşındaki futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda sona eriyor. Kasımpaşa Ryan Donk'un bedava gitmesine değil, ocak ayında kulübe para kazandırarak ayrılmasına sıcak bakıyor. Galatasaray'ın, bu transferi 1.5 milyon Euro'luk bir bonservis karşılığında bitirebileceği söyleniyor.