SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’dan Eren Derdiyok harekatı

Kasımpaşa'nın ön liberosu Donk'la prensipte el sıkışan Galatasaray, aynı takımdan bir başka yıldızı daha gözüne kestirdi. Bu sezon 16 lig maçında 7 gol atan Eren Derdiyok'un transferi için para artı takas formülü gündeme getirildi.

Güncellenme: 09:36, 22/12/2015
Galatasaray’dan Eren Derdiyok harekatı

Devre arasında kale dışında kadrodaki her bölgeyi güçlendirmeyi hedefleyen Sarı-Kırmızılılar, golcü olarak da Eren Derdiyok'u gündemine aldı. Kasımpaşa'da iyi bir sezon geçiren Eren, 16 lig maçında 7 gol atmayı başardı. 1.91 boyundaki oyuncunun bonservisini almak isteyen yönetim, para artı takas formülünü devreye sokmaya hazırlanıyor.

Jem, Umut, Tarık Fanatik’in haberine göre; Teknik direktör Mustafa Denizli'nin çok istediği Eren için birkaç oyuncu şimdiden gözden çıkarıldı. İlk etapta Donk'a karşılık Umut Bulut'u vermeye hazırlanan Galatasaray cephesi, araya Eren Derdiyok'un da girmesiyle, iki oyuncu daha ve 1.5 milyon Euro'dan fazla olmamak kaydıyla para önerisinde bulunmayı düşünüyor.

Umut'un yanında takasa dahil edilecek isimlerin Jem Karacan ve Tarık Çamdal olduğu belirtiliyor. Bu arada, Kasımpaşa cephesinin de Eren Derdiyok transferine sıcak baktığı, gelen haberler arasında.