SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fuat Çapa’dan Gençlerbirliği açıklaması

Gençlerbirliği'nde teknik adam arayışları sürerken, görüşülen isimlerden Fuat Çapa, Cavcav ile görüştüklerini ancak anlaşamadıklarını söylerken, "Bugün eşofmanlarımı giymedim. Ama o kırmızı siyah eşofmanları giydiğimde öyle bir saate filan çıkarmam" dedi.

Güncellenme: 20:40, 22/12/2015
Fuat Çapa’dan Gençlerbirliği açıklaması

Gençlerbirliği'nde Teknik adam arayışlarında Fuat Çapa da olmadı. Çapa, İlhan Cavcav ile görüştüğünü ancak anlaşamadıklarını ifade etti.

Çapa anlaşıp Gençlerbirliği ile idmana çıktığını ama daha sonra anlaşmanı bozulduğu iddialarını yalanladı.

Fuat Çapa, “Sabah İlhan Cavcav ile görüştük. Ama şartlarda anlaşamadık. Benim kulüple gönül bağım var. Dolayısıyla görüştük ve olmayacağına karar verdik. Herhangi bir sorun yok. Bugün eşofmanlarımı giymedim. Ama o kırmızı siyah eşofmanları giydiğimde öyle bir saate filan çıkarmam” dedi.

Bu arada Radyospor canlı yayınına da katılan Çapa, “Yapılan görüşme sonrası birlikte çalışamayacağımıza karar verdik. İkinci bir toplantı olmadı bile” ifadelerini kullandı ve “Sözleşme yapmadığınız, anlaşmadığınız bir yerden nasıl kovulabilirsiniz. Ben ilk dönemimde de Gençlerbirliği’nden kovulmadım, iki senelik sözleşmem doldu devam etmedik. Hatta çiçeklerle oradan gönderildim” ifadesini kullandı.