SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Gençlerbirliği maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Uslu, Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli üzerinden TFF’ye sert çıkıştı! Fenerbahçeli yönetici, MHK’ya da seslenerek hakemlerin performansını eleştirdi.

İşte Mahmut Uslu’nun sözleri;

Geçen hafta Galatasaray’ın hocası ‘Bizi ince ince doğradılar’ dedi, ceza almadı. Beşiktaş maçından sonra ben “İnce ince, çıtır çıtır ettiler” dedim. 30 bin TL ve 45 gün ceza aldım. Çifte standart yapmayın.

MHK’ya sesleniyorum. Hakemleri iyi eğitin. Bugün 6-7 tane sarı kartlık faul var, verilmedi. Lütfen, yapmayın. Her zaman yenilince konuşuyoruz diyorlar, şimdi yenince konuşuyoruz. Tribünler “çakma Cüneyt” diye bağırıyor. Bunu ben demiyorum. Tribünler öyle diyor. Fenerbahçeli olduğumuz için mi çifte standart uyguluyorlar? Bize ceza veriyorlar, Mustafa Denizli’ye niye bir şey yok?

“PEREIRA’NIN SARILMASI İNSANI BİR İLİŞKİ” Mahmut Uslu, “Pereira’nın hakem Cüneyt Çakır’a sarılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?” şeklindeki soruyu ise “İnsani bir ilişki. Diğerleri yazdı, çizdi. Güya bizler ona tepki göstermişiz. İnsani bir ilişkidir, bunlara biz yorum bile yapmayız. Gayet iyidir, devam edebilirler. O maç bitmiştir, ondan sonra ister öpüşürler, ister sevişirler. Onlar bizi ilgilendirmez” şeklinde cevapladı.

Yayınlanma Tarihi:21:36,