SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kaplan: “Bu takım ayağa kalkacaktır”

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, bir puan almak istediklerini ancak yedikleri bireysel hata golüyle mağlup olduklarını söyledi.

Güncellenme: 21:47, 20/12/2015
Kaplan: “Bu takım ayağa kalkacaktır”

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, kendi sahalarında Fenerbahçe'ye 1-0 mağlup oldukları karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Maçtan önce çok umutlu olduklarını vurgulayan Kaplan, “Hafta içi yaptığımız çalışmalarda rakibe göre analizler yaptık. Beglerin hücuma çıktığını, hücum oyuncularının etkili olduğunu sürekli çalıştık. Ama nitekim yaptığımız bireysel hata bize pahalıya patladı. Bizim üçüncü bölgede üretkenliğimiz yoktu. İkinci yarı top bize kaydı. Üçüncü bölgede istediğimiz oyunu ve üretkenliği yapamadık. Sonuçta mağlup olduk. En azında bir puan düşünüyorduk. Yediğimiz bireysel hata golüyle de mağlup olduk. Sonraki maçlarımıza bakacağız. Bu takım ayağa kalkacaktır. Camiamız büyük bir camiadır. Devre arasına bir maçımız kaldı. Oturup önümüze bakarak ne gibi transferler yapacağız ne gibi hamleler yapacağız başkanımız ve yönetim kurulumuzla karar vereceğiz” dedi.